Tomasz Przybylik Tomasz Przybylik Instruktor jazdy agresywnej

Nazywam się Tomek Przybylik. Na rolkach jeżdżę od kiedy pamiętam, ale wyczynowo od 2006 roku. W tym momencie rolki są dla mnie bardzo ważnym elementem codziennego życia , dzięki nim zwiedziłem wiele miejsc i poznałem na prawdę dużo ciekawych ludzi z całego świata. Oprócz rolek wyczynowych uczę jazdy na rolkach. - Mistrzostwo Polski w agresywnej jeździe na rolkach kategoria Masters 2012 - Mistrzostwo Polski w agresywnej jeździe na rolkach kategoria Masters 2013 - 1 miejsce kategoria Amator na zawodach Summerclash 2013 - 3 miejsce na zawodach Ghetto Games 2013 - Mistrzostwo Polski w agresywnej jeździe na rolkach kategoria Pro 2014 - 1 ESJ Poland 2015 - 2 Viljandi Bash 2015 - 3 Swedish Open Championships 2015 - 6 Ghetto Games 2015 - 1 Blades Of Glory 2015 - Mistrzostwo Polski 2015 - Uczestnik FISE World Skate Series - 2 miejsce w kategorii pro skater w zawodach winterclash 2017

Michał Pyrkosz Michał Pyrkosz Instruktor jazdy agresywnej

Witajcie, jestem Michał. Pierwsze rolki dostałem wieku 15 lat i od tamtej pory już tak zostało, że na nich jeżdżę. Od 2017 roku prowadzę Szkółkę na Rolkach Rolkowo. Natomiast w 2018 roku uzyskałem Certyfikat Instruktora Jazdy na Rolkach Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, w 2019 roku uzyskałem licencje Trenera Jazdy na Rolkach. W Rolkowo prowadzę grupy początkujące oraz średnio-zaawansowane. Do zobaczenia na roleczkach.

Władek Krzyżanowski Władek Krzyżanowski Instruktor jazdy Freestyle-Slalom

Cześć, jestem Władek i zajmuje się nauka jazdy freestyle slalom. Na rolkach pierwsze kroki stawiałem już w podstawówce, ale trenować zacząłem dopiero w 2014 roku. Przez 2 lata uczyłem się z paroma znajomymi, a w międzyczasie ukończyłem kurs instruktorski. Od 2016 roku zajmuje się już tylko uczeniem innych podstaw jazdy oraz slalomu.

Mateusz Bączkowicz Mateusz Bączkowicz Instruktor jazdy agresywnej Moja przygoda z rolkami zaczęła się w 2010, kiedy kolega pokazał mi soula na schodku przed domem. Można powiedzieć, że zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Od tamtego czasu praktycznie nie rozstaje się z rolkami. Moją specjalnością i jednocześnie największą zajawką jest jazda agresywna, której oddaje się w każdej wolnej chwili. Dzięki rolkom poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi którzy kochają to samo co ja, z którymi utrzymuje kontakt i jeżdżę kiedy tylko się da. Najbardziej cenię rolki za to, że nic oprócz wyobraźni i własnej sprawności fizycznej nie jest w stanie mnie ograniczyć.
Poza rolkami: Lubię aktywnie spędzać czas i nie toleruję monotonii w życiu, dlatego żaden sport nie jest mi straszny. Przez długi okres grałem w siatkówkę, próbowałem swoich sił na windsurfingu, a w sezonie zimowym zakładam narty i atakuję snowparki. Sporty ekstremalne od zawsze dotarczały mi najwięcej frajdy, stąd moje zamiłowanie do rolek agresywnych, nart freestylowych i przez krótki okres zabawa na BMX’ie. Stresy odreagowuje sklejaniem trików na kendamie.
Dariusz Łysik Dariusz Łysik Instruktor jazdy agresywnej

Jestem pasjonatem jazdy na rolkach w każdym wydaniu. Od 2019 roku jestem Licencjonowanym Trenerem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Jestem instruktorem jazdy na rolkach dzieci i dorosłych niezależnie od poziomu zaawansowania.Prowadzę także zajęcia z jazdy agresywej. Od 16 lat z sukcesami uprawiam jazdę Agresywą.

Krystian Zarzeczny Krystian Gufi Zarzeczny Instruktor jazdy agresywnej Nazywam sie Krystian Zarzeczny. Rolkami agresywnymi zainteresowalem sie na poczatku 2003 roku. Od tamtej pory sport ten stal sie nierozlacznym elementem mojego zycia. Wielokrotnie osiagalem sukcesy w Polsce oraz na arenie miedzynarodowej. W roku 2019 obronilem wielokrotny tytul VICE-mistrza polski. Specjalizuje sie w nauce jazdy agresywnej na kazdym poziomie zaawansowanie, ale takze prowadze zajecia z podstaw jazdy dla dzieci i doroslych.